Su Kaçağı Tespiti

By Sultangazi su kaçağı bulma In İstanbul Su kaçağı, Su Kaçağı No comments

Bölgesel anlamda İstanbul’da bir çok yerde su kaçağı sorunu yaşanmaktadır. Su kaçağı Tespiti için çözüm merkezleri de günden güne istanbul da olsun Sultangazi de olsun artmaktadır. Su kaçağına ve su sızıntısına sebep olan bir çok neden bulunmaktadır. Bunların analizi ve kesin olarak bu sorundan kurtulmak için profesyonel destek almak da kaçınılmazdır. Binanızın yaşı eski veya yeni olması su kaçağı oluşmasında etken olmamaktadır. Ancak yinede ömrünü tamalamaya yakın olan yaşlı binalarda sorun daha sık görülebilmektedir. Sultangazi Su kaçağı tespiti için yapınızın mevcut durumu her ne olursa olsun bizlerden su kaçağı bulma işleri için profesyonel destek alabilirsiniz. 

%100 Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri

Firmamız sizlere İstanbul Sultangazi su kaçağı tespiti işlerinde yeterli firma tecrübesi işini en iyi yapan teknisyenleri ile kısa sürede çözümler %100 garantili su kaçak bulma hizmetleri sağlamaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl yapmaktadır?

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Bir kaç farklı yöntemi vardır su kaçağını bulmak için. Birincisi eski tip yöntem dediğimiz tesisat borularının hizasında gözle kontrol ve ıslaklık, damlama arayarak su kaçağına ulaşmak duvar içinde yer alan su kaçlarında ise duvarda nemlenme ve ıslaklıkla tamamen tahmine dayalı ve tecrübeye dayalı su kaçağını bulmaktır. İkinci yöntem ise bizim de kullandığımız tamamen teknolojik cihazlardan faydalanarak su kaçağını görüntülemektir. Yapıda tüm tesisat boruları görüntülü teknik cihazlarla kontrol edilir ve su kaçağı nokta tespiti olarak yeri rahatlıkla bulunur. En son yöntem ise ses dinlemeli su kaçağı tespiti işlemleridir. Bu daha çok gizli su kaçağı dediğimiz yöntemlerde kullanılsada bir çok profesyonel firmanın başvurduğu yöntemdir.

Kadromuz da görev yapan tüm personellerimiz alanında bilgi birikim seviyede en yüksek olan uzmanlardır. İşimizi şansa bırakmadan sizlere yardımcı ekipman desteği ile gelmekte ve sorunu çözmeden iş tamamlamasıda yapmamaktayız. 

Kırmadan Su Kaçağını Tespit Etmek

Sultangazi Su Kaçağı

Sultangazi Su Kaçağı

Destek alacağınız bir çok kişi çeşitli yöntem ve tekniklerle illaki su kaçağının yerini bulabilirler. Ancak burdaki maharet ve ustalık kırmadan bu su kaçağını bulmak ve onarım sırasında da minimum zararla bunu müşterinin atlatmasını sağlamaktan geçmektedir. Sultangazisukacagi.net ekipleride tamamen bu doğrultuda Sultangazi ve semtlerinde sizlere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyet oranımız tüm tesisat işlerinde neredeyse %100 durumdadır. Her gittimiz işte işçilik kalitesini en yüksek seviyede tutmakta ve bizleri her müşterimizin komşusuna veya ihtiyaç sahiplerine tavsiye etmesini sağlamaktayız. 

Su kaçağı Tespiti Yaptığımız Alanlar

  • Daire içi su kaçağı bulma
  • Komple Bina Su kaçağı Tespiti
  • Depo, Ardiye Su kaçağı Bulma
  • Kırmadan Su kaçağı Tespiti
  • Fabrika Su kaçağı Tespit Hizmetleri
  • İşyeri Su kaçağı Bulma Hizmetleri

Su kaçağı tespiti Kaç Saat Sürmektedir?

Bundan bir kaç yıl öncesine kadar cihazlar kullanımda yokken belki günlerce hatta hafta boyunca evler, daire içeleri tam bir tadilat ortamına girmekteyiz. Bir çok noktada kırma dökme işlemi ve moloz birikintisi oluşmakta ve hem maliyet artmakta, hem insan gücü fazla gitmekte ve ciddi de bir zaman kaybı yaşanmaktaydı. Firmamız Sultangazi su kaçağı tespiti işlemlerinin tümünde ortalama su kaçağı tespiti süredi bir saati bile bulmamaktadır. Çok istisnai durumlarda bu süre aşılmaktadır.